КОНТАКТИ
Про нас
Як працює
Продукти
Індустрії
Бібліотека
Про нас
Як працює
Продукти
Увійти
/
RU
UA

GPS FAQs

Ми тут, щоб допомогти відповісти на ваші запитання про обслуговування клієнтів або продуктів.
Вибір продуктів і ціни
Як мені обрати правильний продукт?

Зв'яжіться з нами і ми проведемо комплексне обстеження і допоможемо визначити продукт і рішення, що відповідають вашим потребам.
Енергоефективність
Як цей продукт економить енергію?

Внаслідок підвищення якості повітря в приміщенні та зведення до мінімуму забруднюючих речовин, підприємство може знизити потребу в зовнішньому повітрі до 75%, що дозволить заощадити на попередніх капітальних витратах на опалення, вентиляцію та кондиціонування (ОВК) та знизити споживання енергії. (Див. Процедуру якості повітря в приміщенні IAQP в ASHRAE 62.1)

Заробляємо ми бали LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) за установку голчастих біполярних іонізаторів GPS NBPI?

Відповідно до Ради з екологічного будівництва США (US Green Building Council), наші біполярні іонізатори можуть сприяти накопиченню балів LEED двома способами. В рамках LEED політики «Оцінки якості повітря в приміщенні» підприємство повинно продемонструвати, що певні забруднювачі не перевищують зазначені рівні концентрації, використовуючи базові протоколи тестування якості повітря в приміщенні. Наші продукти покращують якість повітря в приміщенні, допомагаючи досягти бажаних рівнів. А в рамках LEED політики «Оптимізація енергоефективності» будівлю/локація може заробляти бали, демонструючи енергоефективність. Наші продукти можуть допомогти продемонструвати потенційну економію енергії та фінансову економію для всіх систем опалення, вентиляції та кондиціонування.
Гарантія
Яка гарантія на продукти GPS NPBI?

Компанія GPS гарантує, що обладнання, вироблене Global Plasma Solutions Inc., не має дефектів виготовлення або матеріалів протягом одного року з дати відвантаження початковому покупцеві.

Чи доступна розширена гарантія?

Так. Стандартна обмежена гарантія терміном на 1 рік може бути продовжена до 3 років без додаткової оплати на відповідні продукти після завершення реєстрації продукту. Для покупки доступні розширені гарантії для інших моделей і термінів.

На які голчасті біполярні іонізатори доступна розширена трьох річна гарантія після реєстрації на сайті?

Беруть участь наступні продукти: GPS-DM48-AC, GPS-FC-1, GPS-FC-2, GPS-FC-3-BAS, GPS-FC-3T-BAS, GPS-FC24-AC, GPS-FC48-AC, GPS-iRib-18, GPS-iRib-36, GPS-iMod. Аксесуари та інші доповнення в комплект не входять.

Через якийсь час після покупки можна зареєструвати товари?

Продукти можуть бути зареєстровані в будь-який час між підтвердженням замовлень і роком плюс тридцять днів з дати відправлення продуктів початковому покупцеві GPS.

Як мені зареєструвати свої продукти?


Перейдіть за посиланням: https://globalplasmasolutions.com/product-registration

Який ідентифікатор покупки я повинен використовувати для реєстрації своїх продуктів?

Номер замовлення на постачання найбільш прийнятний. Якщо ви не можете отримати номер замовлення, надайте іншу документацію, що підтверджує покупку, яка є унікальною для вашого замовлення.

Як мені надати документацію?

В онлайн-формі реєстрації продукту є можливість завантаження файлів. Ви можете відправити кілька файлів. Максимальний загальний розмір файлу складає 5 МБ.

Що станеться після того, як я зареєструю свої продукти?

Лист з підтвердженням буде автоматично відправлено на вказану адресу з кодом підтвердження гарантії. Будь ласка, збережіть це для своїх записів. GPS не відправляє повідомлення про терміни дії форми або закінчення терміну гарантії.

Що робити, якщо я випадково ввів невірну інформацію в форму?

Ви можете заповнювати реєстраційну форму скільки завгодно раз. Якщо ви введете неправильну адресу електронної пошти, ви не отримаєте лист з підтвердженням.

Що мені робити, якщо я втратив код підтвердження гарантії?

Якщо період реєстрації ще не закінчився, ви можете зареєструвати свої продукти знову. Після закінчення цього терміну, будь ласка, напишіть нам за адресою Guarantee@globalplasmasolutions.com. Нам знадобиться номер замовлення на покупку або інший унікальний ідентифікатор, щоб знайти ваш запис.

Як я можу подати претензію по гарантії?

Зверніться за адресою Guarantee@globalplasmasolutions.com, щоб повідомити докладні відомості про претензії та код підтвердження гарантії.

Безпека
Чи безпечний NPBI для людей і тварин?

Голчасті біполярні іонізатори повітря GPS NPBI повністю безпечні для людей і тварин. Маючи понад 500,000 установок і безліч відгуків, продукти GPS не тільки довели свою безпеку, але і зробили повітря чистіше і безпечніше. Технологія GPS виробляє біполярні аероіони, які природним чином зустрічаються в природі. Оскільки технологія GPS NPBI сертифікована UL 2998 як та, що не містить озону, немає ніяких проблем зі здоров'ям.

Ваш продукт сертифікований UL?

Так. Наша технологія голчастої біполярної іонізації NPBI сертифікована UL 867 і UL 2998 як та, що не містить озону. А також RTCA DO-160 для літаків.

Що буде, якщо доторкнутися до волоті емітера, що генерують біполярні іони?

Дотик до волоті емітера викличе ураження електричним струмом від слабкої до помірної сили. Не рекомендується торкатися.

Чи буде іонізація обпалювати ваші очі, як ультрафіолет, якщо ви на неї дивитеся?

Ні.
Технічні питання
Як довго біполярні аероіони залишаються в повітрі?

Як правило, біполярні іони мають очікувану тривалість життя до 60 секунд, перш ніж вони торкнуться поверхні або частки для розряду.

У чому відмінність в якості покращення якості повітря в приміщенні між технологіями голчастої біполярної іонізації NPBI та УФ-технологією?

[1] Інтенсивність ультрафіолетового світла з часом зменшується, що знижує його ефективність. Технологія автоматичного очищення, яка використовується GPS NPBI, забезпечує постійну оптимальну продуктивність біполярних іонів.
[2] Ультрафіолетові лампи вимагають регулярної дорогої заміни ламп. GPS не вимагає періодичної заміни деталей.
[3] Ультрафіолетові лампи можуть знезаражуватися приміщення в межах видимості УФ і при цьому ефективність знищення патогенів УФ сильно падає на відстань в пару метрів і більше. Біполярні іони поширюються по всьому приміщенню, в тому числі у важко доступні місця. Тому біполярну іонізацію можна вважати активним очищенням повітря. На додаток біполярні іони скорочують кількість патогенів на поверхнях предметів в приміщення.

Чи замінює голчата біполярна іонізація NPBI УФ-технологію або можна поєднувати обидві технології?

NPBI - це без озонова альтернатива УФ-світла, але можна використовувати NPBI та УФ-світло в комбінації.

Як я дізнаюся, що продукт працює?

Перевірте індикатори на блоці живлення DM48, FC48, iRIB і iMOD (НЕ модулі), зателефонуйте установнику або придбайте один з наших датчиків.

Чи генерує технологія голчастої біполярної іонізації електромагнітне поле?

Технологія голчастої біполярної іонізації GPS не створює лінійних перешкод і не створює електромагнітних сил. Технологія GPS - єдина технологія іонізації, схвалена Федеральною Авіаційною Адміністрацією (FAA) для установки на літаках, оскільки вона пройшла сувору сертифікацію DO-160. Ця сертифікація доводить відсутність лінійного шуму та електромагнітних полів (які можуть бути шкідливі для бортового радіоелектронного обладнання в разі їх виробництва).

Чи зможе один правильно підібраний і встановлений біполярний іонізатор повітря задовольнити як чистоту змійовика, так і встановлені вимоги до іонізації простору (концентрація іонів)?

Можливо. У іонізації немає універсального рішення. Відстань від обладнання до приміщення і конструкція повітроводу грають важливу роль в цьому рівнянні. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації по вашому проєкту.

Є побічні продукти від роботи біполярного іонізатора повітря NPBI GPS?

Ні. Проходження через іонізаційне поле змушує з'єднання розпадатися на один або декілька з чотирьох основних елементів: кисень, азот, вуглекислий газ або водяну пару.

Чи можете ви виміряти ефективність продукту?

GPS пропонує датчики iMEASURE ™ і iDETECT ™ для вимірювання характеристик продукту.

Чи зменшує NPBI потребу в вугільних фільтрах або фільтрах HEPA?

GPS рекомендує використовувати фільтри разом з NPBI.

Чи потрібно частіше міняти повітряні фільтри при використанні з NPBI?

Інтервали зміни фільтрів можуть бути збільшені в деяких випадках (локаціях) в залежності від часу виконання і того, як використовується простір. Більшість локацій можуть підтримувати чинний графік зміни фільтрів.

Чи руйнує іонізація фільтри, ізоляцію або покриття проводів?

Ні.

Чи є запах від іонізації повітря?

Ні, іонізація без запаху. Деякі клієнти зазнали зміну запаху іонізованого простору через видалення неприємних запахів, до яких вони звикли.

Усуває NPBI все запахи, які уловлюються вугільними фільтрами?

NPBI усуває запахи, створювані сполуками з електронвольтів потенціалом 12 еВ або менше.

Чи можна задовольнити вимоги до чистоти змійовика та іонізації за допомогою одного продукту?

Для цього підходять моделі iRIB і iMOD, а також FC48 (в залежності від місця установки).
Обслуговування
Які є налаштування автоматичного очищення?

Заводська установка - чистка іоноімітуючих щіток один раз в три дні. Частоту очищення можна змінити на чищення від одного разу на день до одного разу на п'ять днів.

Чи вплине вологість на продуктивність генерації біполярних аероіонів NPBI?

Вологість не впливає на продуктивність біполярної іонізації; проте, якщо вода конденсується на кінчиках голок, іони не можуть випускатися, і вихід іонів буде значно зменшений або припиниться.

Скільки часу потрібно на установку?

Звичайна установка на кожну систему займає від 30 до 60 хвилин.

Чи потрібно чистити іоноімітуючі щітки (голки)?

Моделі FC48-AC, FC24-AC і DM48-AC оснащені системою автоматичного очищення, що не вимагає обслуговування, це забезпечує простоту використання і максимальну зручність. Ці моделі включають програмований цикл автоматичного очищення, який очищає випромінювачі щіток по одному з передбачених графіків. У більшості випадків заводської настройки автоматичного очищення кожні три дні досить.

Який термін служби голчастих біполярних іонізаторів повітря виробництва GPS?

Термін служби нашої продукції в середньому 7-10 років. Прискорені випробування життєвого циклу показали, що щітки емітера і двигун, який приводить в дію важіль, який їх очищає, служать понад 20 років.

Чи доступні запасні частини?

Так, GPS пропонує запасні частини.

Чи погіршуються характеристики продукту, такі як продуктивність іонів, з часом?

Технологія автоматичного очищення від GPS забезпечує стабільну генерацію іонів з плином часу. Без цієї функції генерація біполярних аероіонів може знизитися. Продукти й щітки конкурентів необхідно чистити вручну, і хоча це простий процес, це відбувається рідко. Функція автоматичного очищення технології GPS виконує регулярне очищення щіток випромінювача, що запобігає утворенню відкладень. В результаті виходить оптимальний термін служби.

Чи підтримують біполярні іонізатори повітря GPS мої повітроводи вентиляції та кондиціонування в чистоті, усуваючи необхідність у щорічній або періодичній очистці?

Клієнти, які встановили технологію GPS, значно скоротили або повністю виключили необхідність чистки повітроводів.
Монтаж
Яке споживання електроенергії у голчастих біполярних іонізаторів повітря GPS NPBI?

Споживання електроенергії становить до 15 Вт або менше на одиницю.

Скільки часу потрібно на монтаж?

Звичайний монтаж займає від 30 до 60 хвилин на кожну систему.

Де мені встановити продукт?

Наші продукти були розроблені з урахуванням гнучкості монтажу, пропонуючи кілька варіантів монтажу, в тому числі на вході вентилятора, на внутрішній стіні каналу або на підлозі внутрішнього каналу. Найкраще місце для установки - після фільтру попереднього очищення і перед охолоджуючим змійовиком. Якщо це розташування неможливо, пристрій може бути встановлено після охолоджуючого змійовика. В крайньому разі, пристрій можна встановити перед фільтром, але фільтр буде затримувати іони, і подальша користь після фільтра буде падати.

Чи легко встановити продукт?

Ми розробили наші продукти так, щоб їх було легко встановити в різних середовищах і умовах. Наші продукти пропонують кілька варіантів монтажу, в тому числі на вході вентилятора, на внутрішній стінці каналу або на підлозі внутрішнього каналу. Конструкція, повністю складається з композиту і вуглецевого волокна, дозволяє встановлювати виріб в агресивних середовищах.

Чи потрібні які-небудь спеціальні інструменти для монтажу голчастих біполярних іонізаторів повітря GPS NPBI?

Для типової установки не потрібні спеціальні інструменти.

Чи можна продукти GPS NPBI підключати до систем автоматизації будівель (BAS)?

Так. Наші продукти можуть використовуватися з системою автоматизації будівель (BAS).