КОНТАКТИ
Про нас
Як працює
Продукти
Індустрії
Бібліотека
Про нас
Як працює
Продукти
Увійти
/
RU
UA

Школи та Університети

GPS усвідомлює і працює над гострою потребою в чистому, придатному для дихання повітрі.
Боротьба з патогенами повинна бути головним пріоритетом для забезпечення безпечного внутрішнього середовища, особливо в секторі освіти. Класні кімнати, будівлі кампусів і інші шкільні приміщення є місцями збору великої кількості людей в обмеженому просторі. Для максимально чистого повітря вам потрібні рішення, які підходять для вирішення складних завдань.

Наші продукти встановлені в більш ніж 500 000 місцях, включаючи коледжі та університети, де запатентована технологія голчастою біполярної іонізації (NPBI ®) безпечно та ефективно покращує якість повітря в приміщеннях.

Створюємо більш безпечне середовище для викладачів, школярів і студентів

ШКОЛИ ТА УНІВЕРСИТЕТИ

Чистіше повітря в приміщенні є пріоритетом для шкіл і університетів. Технологія NPBI націлена на часточки та допомагає обмежити поширення переносних по повітрю вірусів і інших патогенів, роблячи внутрішні приміщення безпечнішими для студентів, викладачів і співробітників.

Багато шкіл і університетських будівель застаріли та вимагають частішого обслуговування і ремонту. У міру того як ці будівлі старіють, якість повітря в приміщеннях вимагає особливої уваги. Технологія NPBI може підвищити ефективність очищення повітря і стати важливою частиною комплексного вирішення.

Частина комплексного рішення по забезпеченню якості повітря в приміщенні

Консультація
Заповніть форму для отримання консультації від нашого фахівця.
Телефон
Коментар
Найбільший шкільний округ Каліфорнії
ПОНАД1300
Шкіл К-12
використовують GPS NPBI
ПОНАД 400
коледжів і університетів США використовують GPS NPBI
Незалежні лабораторні дослідження показали зниження зараженості деякими вірусами
на 90% і більше

Санітарні методи, такі як регулярні глибокі чистки та дезінфікування поверхонь, корисні, але вони не очищають повітря. Технологія біполярної іонізації GPS needlepoint (NPBI) відчутно покращує якість повітря, шляхом подачі біполярних іонів через систему вентиляції та кондиціонування і зменшуючи обсяг інфекційних патогенів в повітрі. Контакт з позитивними та негативними іонами має бактерицидну дію на патогенні мікроорганізми, що в кінцевому підсумку руйнує їх поверхневі білки та робить їх неактивними.


* Незалежні лабораторні дослідження показали, що наша технологія NPBI обмежує поширення вірусів.

Шлях до якісного, чистішого повітря

ПЕРЕВАГИ

Перевірені результати очищення повітря біполярною іонізацією

Коли біполярні заряджені іони розсіюються по всьому простору, наприклад, в офісі, вони об'єднуються з твердими частинками, завислими в повітрі. Це створює ефект сніжної грудки, в якому частинки протилежних полярностей починають збиратися разом, що полегшує їх захват фільтрами або вони осідають через обтяження.

СКОРОЧУЄ ТВЕРДІ ЧАСТКИ

Під час біполярної іонізації, заряджені іони контактують з патогенними організмами, руйнують поверхневі білки патогенів, роблячи їх неактивними та нездатними до реплікації.

ЗМЕНШУЄ КІЛЬКІСТЬ ПАТОГЕНІВ

Технологія GPS NPBI розщеплює ряд хімічних газоподібних забруднювачів, які виділяються в повітря на прості нешкідливі сполуки (наприклад, водяна пара, азот), залишаючи повітря в приміщенні свіжим і чистим від летючих органічних сполук.

БОРЕТЬСЯ З ЛОС, ЗАПАХАМИ

Зберігаючи повітря в приміщенні чистішим, NPBI скорочує кількість повітря, необхідного ззовні для збереження свіжості; це дозволяє заощадити на початкових витратах на вентиляційне обладнання та до 30% скоротити енергоспоживання.

ЕКОНОМИТЬ ЕНЕРГІЮ

Консультація
Заповніть форму для отримання консультації від нашого фахівця.
Телефон
Коментар

БІБЛІОТЕКА

Дізнайтеся, як технологія голчастої біполярної іонізації NPBI ® зменшує кількість вірусів і бактерій, що передаються по повітрю, або перегляньте наші продукти, щоб вжити заходів для забезпечення чистішого та безпечного повітря.
ОГЛЯД ПРОДУКТІВ
Перейти на сторінку.

НАШІ ПРОДУКТИ

ДЕТАЛЬНІШЕ
Майбутнє за якісним повітрям в приміщенні.

ПАТОГЕН

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Використовуйте цю форму, щоб швидко отримати необхідні відповіді.

• Є проблеми з якістю повітря в приміщенні?
• Потрібна консультація по продуктах або послугах?
• Хочете отримати додаткову консультацію про технологію іонізації?