КОНТАКТИ
Про нас
Як працює
Продукти
Індустрії
Бібліотека
Про нас
Як працює
Продукти
Увійти
/
RU
UA
СТАТТЯ
Як NBPI допомогла безпечному відкриттю одного медичного комплексу
Зниження патогенів, охорона здоров'я
10 фактів про голчасту біполярну іонізацію NPBI
Поділіться статтею зі своїми друзями
Коли в США почали підіймати питання про якість життя через кілька місяців після того, як пандемія COVID-19 досягла країни в березні 2020 року, навіть великі підприємства намагалися вирішити, як відновити роботу, обмежуючи поширення вірусу, що передається по повітрю. Медичні установи, такі як медичні та стоматологічні кабінети, зіткнулися з важким завданням - піклуватися про пацієнтів і допомагати їм відчувати себе в більшій безпеці у світі, ураженому вірусом SARS-CoV-2.

Орендарі та адміністрація медичного комплексу в Шарлотті, Північна Кароліна, вжили додаткових заходів для безпечного відкриття і поновлення лікування пацієнтів. У комплексі встановлена інноваційна технологія голчастої біполярної іонізації (NPBI®), яка очищає повітря в приміщенні, доставляючи позитивні та негативні іони в приміщення через систему вентиляції. Коли ці іони розсіюються по простору, вони шукають і утворюють зв'язки з частинками в повітрі. В результаті ефект снігової кулі змушує частинки згрупуватися разом - і чим більше стає кластер частинок, тим легше системі HVAC безпечно відфільтрувати його з повітря.

«Нам потрібно було просте та ефективне рішення, яке не потребувало особливого обслуговування для забезпечення чистішого повітря в нашому офісі», - сказав Скотт Менакер, лікар-стоматолог, стоматології Smile Charlotte.

Доктор Менакер є президентом Асоціації медичних парків Істовер. Він працював з менеджером з нерухомості Робом Катлером з NAI Southern Real Estate, щоб знайти простий і економічний варіант для орендарів приміщення.

«Я мав справу з патогенами, що передаються з кров'ю, протягом 30 років, але (COVID-19) є першим широко поширеним патогеном, що передається по повітрю», - сказав доктор Менакер. «Замість того, щоб купувати блоки фільтрації HEPA для кожної кімнати, я хотів простіше рішення для моєї практики та для наших клієнтів».

ЄДИНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ В ПРИМІЩЕННІ

Як і більшість підприємств, Smile Charlotte представила нові протоколи та стандарти, коли відкрилася знову на початку травня 2020 року. Стоматологи завжди носили рукавички та маски під час лікування. Тепер все медпрацівники та персонал цілодобово носять маски. Smile Charlotte також встановила бар'єри з плексигласу на стійках реєстрації та вимагають, щоб пацієнти дзвонили в офіс коли приходять. Пацієнти проходять обстеження на наявність симптомів, а кількість відвідувачів обмежена.

Але доктор Менакер хотів піти ще далі.

«Я почав шукати відповіді на запитання:« Як створити повітря чистіше і безпечніше? "- сказав він. «Ми розглядали установки для фільтрації повітря, але коли я почав підраховувати зони обробки та очікування в нашому офісі, я зрозумів, що вони не підходять. Вони також вимагають постійного обслуговування, а графіки заміни фільтрів залежать від моделі. У кого є час постійно це робити? »

Доктор Менакер поговорив з сусідом, хірургом, у якого є хірургічний кабінет і процедурні кабінети. Вони обговорили, що їх офіси підключені до загальної системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, і зрозуміли - вони можуть обробляти повітря в приміщенні в усьому комплексі за один крок.

Потім постачальники зустрілися з Катлером, який почав пошук рішень щодо забезпечення якості повітря в приміщеннях. AirTight FaciliTech, комерційна компанія HVAC, яка обслуговує медичний парк Eastover, рекомендувала Global Plasma Solutions (GPS).

Після зустрічі із засновником і технічним директором GPS Чарлі Уодделл вони прийняли просте рішення встановити запатентовану компанією технологію NPBI як доповнення до теперішньої системи вентиляції та кондиціонування Eastover Medical Park.

«NPBI було найбільш розумним рішенням для наших орендарів», - сказав Катлер. «Система була доступною. Установка пройшла просто і швидко. Нам не потрібно турбуватися про регулярне технічне обслуговування. І ця технологія є безпечною для житлових приміщень ».

Сьогодні пацієнти, які прибувають на лікування в Smile Charlotte, можуть помітити невелику наклейку на передньому вікні, яке вказує на те, що процес іонізації, що відбувається всередині, постійно працює за лаштунками, щоб зробити патогени неактивними та нездатними поширюватися.

КЛЮЧОВИЙ КРОК ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПОКАЗНИКІВ

Пандемія коронавірусу змінила те, як компанії надають послуги, і як люди взаємодіють один з одним. Більш того, вірус і його наслідки не зникнуть найближчим часом, якщо взагалі зникнуть. Але доктор Менакер сказав, що інвестування в технологію NPBI для його стоматологічної практики було направлено на зниження ризику.

«Немає ніяких гарантій», - сказав він. «Але для того, щоб мій бізнес вижив, я повинен робити все необхідне, щоб пацієнти не виходили за двері хворими. Ми завжди носили рукавички та маски, але, з усім тим, перебуваємо в безпосередній близькості один від одного і засовуємо руки в рот пацієнтам. Вони повинні відчувати себе комфортно не дивлячись ні на що. "

«Якщо хтось говорить вам, що його повітря в приміщенні на 100% безпечний, вони роблять неможливе », - сказав доктор Менакер. «У сучасному світі дуже багато невідомого. Але ми впевнені, що зробили все правильно, щоб забезпечити максимальну безпеку всіх, піклуючись про здоров'я порожнини рота наших пацієнтів ».

Пандемія COVID-19 створила нові проблеми для здоров'я і безпеки для орендарів офісів, адміністраторів будівель та забудовників на вертикальних ринках. Але NPBI - одна з найважливіших заходів комплексного підходу до забезпечення чистішого та безпечного повітря в приміщенні. Технологія GPS NPBI також була сертифікована UL 867 і UL 2998 як та, що не містить озону, що означає, що вона очищає повітря без виділення озону або інших шкідливих побічних продуктів.