КОНТАКТИ
Про нас
Як працює
Продукти
Індустрії
Бібліотека
Про нас
Як працює
Продукти
Увійти
/
RU
UA
СТАТТЯ
Майбутнє якості повітря в приміщеннях вже настало
Якість повітря в приміщенні, зниження патогенів
10 фактів про голчасту біполярну іонізацію NPBI
Поділіться статтею зі своїми друзями
Пандемія COVID-19 змусила всіх нас більше усвідомити важливість чистого повітря в приміщеннях. Але якість повітря в приміщенні (IAQ) не є чимось новим для Чарльза Уодделл, засновника і головного технічного директора Global Plasma Solutions® (GPS®).

Уодделл заснував компанію у 2009 році з чітким баченням: створити ефективне, безпечне і надійне рішення для підвищення якості повітря в приміщенні. Його запатентована технологія голчастої біполярної іонізації (NPBI®) зараз потрібна як ніколи. Це пов'язано з тим, що пандемія COVID-19 висвітлила важливість чистого повітря в приміщеннях, швидко змінивши ландшафт якості повітря в приміщенні.

ЯК COVID-19 ЗМІНИВ РОЗМОВУ ПРО ЯКІСТЬ ПОВІТРЯ

До недавнього часу більшість людей прирівнювали якість повітря в приміщенні до енергоефективності та економії витрат, але пандемія COVID-19 змінила ціннісну пропозицію майже в одну мить.

«Люди гостро усвідомлюють важливість якості повітря в приміщеннях зараз, може бути, більше, ніж будь-коли, - сказав Уодделл. «Боротьба з патогенами - це проблема номер один. Люди хочуть знати, що повітря, яким вони дихають в приміщенні чисте. "

"Це не зміниться найближчим часом, якщо взагалі коли-небудь".

Уодделл, як і багато інших працівників галузі, спостерігав, як за останній рік на комерційному ринку зростає поінформованість про внутрішній тиск в приміщенні та боротьбі з патогенами.

«Власникам бізнесу потрібні можливості, щоб їх співробітники могли спокійно повернутися в офіс».

Завдяки такому підвищеному інтересу до якості повітря в приміщенні клієнти проводять власні дослідження різних доступних продуктів і технологій. Щоб допомогти їм зрозуміти переваги іонізації, Уодделл пропонує просте пояснення:

«Іони - це природні молекули, які постійно працюють над очищенням повітря на відкритому повітрі, але кількість іонів всередині значно менше. NPBI виробляє іони та переносить те, що відбувається природним чином на відкритому повітрі, в навколишньому середовищі ».

ЕФЕКТИВНЕ, БЕЗПЕЧНЕ І НАДІЙНЕ РІШЕННЯ

Для негайного і пост пандемічного нового нормального стану, GPS має унікальні можливості для розв'язання проблем якості повітря в приміщенні та контролю патогенів, забезпечуючи ефективне, безпечне і надійне рішення.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

NPBI активно очищає повітря, генеруючи та випускаючи іони в повітряний потік присутньої системи HVAC. За допомогою процесу, яке називається агломерацією, іони прикріплюються до патогенів і частинкам в повітрі, включаючи віруси та бактерії. Фільтр HVAC може легше і послідовно вловлювати та видаляти утворювані кластери з повітря. Крім того, іони мають здатність руйнувати поверхневі білки патогенів, роблячи їх неактивними.

Здатність NPBI боротися з патогенами зіграла ключову роль у 2020 році, коли коронавірус охопив весь світ.

БЕЗПЕКА

Іони - це природна частина повітря, яким ми дихаємо, але деякі технології іонізації виробляють шкідливі побічні продукти. Уодделл сказав, що конкуренти в області якості повітря в приміщенні активізували свої маркетингові зусилля, щоб отримати вигоду з широкого інтересу і попиту, але дуже важливо оцінювати продукти з точки зору безпеки та ефективності.

«Ви можете виробляти багато іонів і дуже ефективно боротися з хвороботворними мікроорганізмами, але ви також можете створювати нові проблеми, такі як утворення небезпечного озону», - сказав Уодделл.

«З іншого боку, GPS вживає додаткових заходів, щоб гарантувати, що наші продукти не виробляють озон, і пристосовані для роботи в різних реальних умовах. Всі наші продукти мають сертифікати UL, CE і UL2998 як пристрої, які не містять озону, тому клієнти можуть бути впевнені, що вони не створюють нових проблем, намагаючись вирішити інші ».

НАДІЙНІСТЬ

Після установки GPS NPBI - вони не вимагають додаткового обслуговування або заміни деталей. Це вивільняє час і ресурси клієнтів. Це також означає, що технологія очищає повітря так само ефективно як в перший день, так і через кілька років.

ЗАБІГАЮЧИ НАПЕРЕД

Уодделл вважає, що пандемія коронавірусу назавжди змінила середу якості повітря в приміщенні, але він з оптимізмом дивиться на нашу здатність боротися з проблемами зараз і в майбутньому.

«COVID-19 став тривожним дзвінком», - сказав він. «Я запустив GPS, тому що розумів важливість хорошої якості повітря в приміщенні, але тепер всі знають більше. І з цими знаннями приходить мотивація робити щось випереджувальне для поліпшення якості повітря в приміщеннях - для нас самих, для наших сімей і наших співробітників. Я хочу, щоб наші технології охопили якомога більше людей і місць, від офісів і магазинів до стадіонів і шкіл. "

«Ця пандемія може бути першою, з якою зіткнулася більшість з нас, але не останньою, і нам потрібно бути готовими. Ось чому GPS прагне до науки та постійним дослідженням, щоб гарантувати, що у нас є самі безпечні та ефективні технології на ринку».