КОНТАКТИ
Про нас
Як працює
Продукти
Індустрії
Бібліотека
Про нас
Як працює
Продукти
Увійти
/
RU
UA
СТАТТЯ
Чому вашим клієнтам слід дбати про якість повітря в приміщенні
Якість повітря в приміщенні, зниження патогенів
Як покращити якість повітря в приміщенні
Поділіться статтею зі своїми друзями
Пандемія COVID-19 привернула увагу до боротьби з патогенами, спонукавши тисячі компаній і організацій шукати системи очищення повітря для своїх громадських просторів. Основна ціль? Захист здоров'я жителів. Але чистіше і безпечне повітря стало серйозною проблемою задовго до того, як коронавірус потряс світ.

Хоча часто невидимі неозброєним оком частинки, такі як пил, лупа, пилок, дим, запахи та патогени (включаючи віруси, цвіль і бактерії) заповнюють повітря навколо нас. Ці забруднювачі погіршують якість повітря в приміщенні (IAQ) і роблять простір менш комфортним для людей. Вони можуть навіть викликати нові захворювання для здорових людей або погіршити хронічні захворювання, такі як астма.

«Ось чому ми виходимо на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям», - сказав Джим Мангін з Hoffman&Hoffman, компанії, що займається проєктуванням систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, а також сервісом. «Для наших клієнтів дуже важливо думати про якість повітря в приміщенні як про конкретну проблему, а не про щось більш невизначене».

А тепер хороші новини: теперішні системи HVAC можуть надати платформу для ваших клієнтів - технологію голчастої біполярної іонізації (NPBI®), яка безпечно очищає повітря, забезпечуючи свіжість на відкритому повітрі в їх промислових, комерційних і житлових будівлях.

НОВИЙ СПОСІБ ПОЛІПШИТИ ЯКІСТЬ ПОВІТРЯ В ПРИМІЩЕННІ

Сьогодні експерти все ще вивчають, як COVID-19 поширюється і впливає на людей, і спільноти. Однак пандемія, безсумнівно, змінила ставлення світу до якості повітря в приміщенні в цілому. Якщо раніше проблеми, такі як летючі органічні сполуки (ЛОС) і високе споживання енергії, стимулювали споживчий попит, то ці проблеми, принаймні, тимчасово відійшли на другий план в плані скорочення кількості патогенів і загальної безпеки.

«Можливо, ми ніколи не будемо дивитися на внутрішню частину будівлі таким же чином», - сказав Девід Шурко, директор з розвитку бізнесу Global Plasma Solutions (GPS). «Ми ще довго будемо носити маски, проводити дезінфекцію і дистанціюватися від суспільства. І тепер, коли ми знаємо, що COVID-19 може передаватися повітряно-крапельним шляхом, системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря є важливим кроком на шляху до посилення заходів безпеки.

«Якість повітря в приміщенні, нарешті, піднялося на вершину. Це проблема, яка привертає загальну увагу ».

За даними Агентства з охорони навколишнього середовища США, якість повітря в приміщенні належить до якості повітря всередині та навколо будівель і, зокрема, до його впливу на здоров'я і комфорту людей в цих приміщеннях. Вплив на здоров'я, пов'язане з якістю повітря в приміщенні, може розвинутися після впливу, а також через роки, але усунення забруднюючих речовин і патогенів може допомогти знизити цей ризик. (EPA)

"Для інженера-консультанта якість повітря в приміщенні охоплює виключно технічні аспекти, такі як температура, вологість, частинки та патогени, - сказав Мангін. «Але важливо пам'ятати, що для власників будівель все зводиться до наступного:« Мої люди можуть дихати чистим повітрям. Простір зручний. Мої співробітники або жителі задоволені ». Це, на мій погляд, лежить в основі потреби в пристроях, які можуть безпечно поліпшити якість повітря в приміщенні ».

ІНЖЕНЕРНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЧИСТОГО І БЕЗПЕЧНОГО ПОВІТРЯ В ПРИМІЩЕННІ

Системи HVAC є вмонтовані платформи для рішень, покликаних здійснювати реальний, вимірний вплив на повітря в приміщенні.

Розроблене рішення, таке як запатентована GPS технологія NPBI®, використовує технологію іонізації через систему опалення, вентиляції та кондиціонування будівлі, покращуючи якість повітря в приміщенні шляхом зменшення кількості переносних по повітрю твердих частинок, запахів і патогенів. Це, своєю чергою, може допомогти вашим клієнтам поліпшити якість повітря в приміщенні шляхом боротьби з ключовими факторами, включаючи вологість, температуру і контроль патогенів. Тим часом продукти GPS дозволяють заощадити до 30% енергії при одночасному зниженні викидів вуглекислого газу в приміщенні.

ЯК ПРАЦЮЄ NPBI?

Основна концепція досить проста: NPBI очищає повітря в приміщенні, вводячи високу концентрацію позитивних і негативних іонів в простір через повітряний потік системи вентиляції. У повітряному потоці іони прикріплюються до частинок, об'єднуються і стають більше, що полегшує їх фільтрацію з повітря. Крім того, коли іони вступають в контакт з патогенами, такими як вірус SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, вони руйнують поверхневі білки патогенів. Це, своєю чергою, робить їх неактивними.

NPBI - це гнучке рішення для широкого спектра застосувань. Пристрої для очищення повітря можуть бути вмонтовані в системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря в будівлях.

ЦЕ ЕФЕКТИВНО?

GPS привертає незалежні лабораторії для проведення експериментів по перевірці ефективності. Строгий процес включає тестування чутливості, тестування за допомогою моделювання, спеціалізоване тестування і польові випробування. Результати показують, що технологія NPBI дуже ефективна в зниженні широкого спектра забруднювачів повітря і патогенів, включаючи вірус, що викликає COVID-19.

На відміну від інших систем очищення повітря, технологія GPS NPBI - це автоматичне очищення повітря, яка необхідна для забезпечення оптимальної продуктивності в довгостроковій перспективі.

«Найгірше, що може статися - це установка пристрою, який на вашу думку, забезпечує вашу безпеку, але це не так», - сказав Девід Арчер, віцепрезидент з продажу GPS. «Наші клієнти можуть бути впевнені, що продуктивність цих пристроїв не погіршиться з часом».

ЦЕ БЕЗПЕЧНО?

Технологія GPS NPBI сертифікована UL 867 і UL 2998, що означає, що вона забезпечує повітря в приміщенні, що не містить озону та інших шкідливих побічних продуктів. Це відрізняє його від інших іонізаційних технологій, які, як відомо, виробляють озон, що робить їх небезпечними для житлових приміщень.

ЦЬОГО ДОСТАТНЬО?

Попри те, що NPBI є перевіреним інструментом в боротьбі з COVID-19, він є лише одним важливим заходом в комплексному підході до поліпшення якості повітря в приміщенні та чистішого і безпечного повітря в приміщенні.